odszkodowania komunikacyjne, poszukuję

odszkodowania komunikacyjne, poszukuję

Czy wiecie, kto uzyskuje wyższe odszkodowania komunikacyjne? Niestety ubezpieczyciel zaproponował bardzo niską wypłatę odszkodowania.

żabka45

Posty: 2

 
Wydaję mi się, iż odszkodowaniami warszawa zajmuje się specjalna firma odszkodowawcza. Najlepiej przeczytać opinie w internecie na temat paru firm i wybierz tą najlepszą.

pawel-2910

Posty: 2

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

Kruczek23

Posty: 23

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednak wiem, że często ubezpieczyciel nie chce wypłacić dużych pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

Nargil

Posty: 20

 
Ja mogę polecić Ci jedną firmę, jaka dla mnie wygrała dość spore odszkodowanie w warszawie. Tutaj masz to nich linka, tam odnajdziesz wszystkie niezbędne informację https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/

Rico

Posty: 4

 
Powiem Ci, że ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

Krzyhmoin

Posty: 2

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Na nieszczęście tak jest, że często ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy wozu lub oferuje naprawdę niskie stawki.

Grażyna12

Posty: 4

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli pragniesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

Smutnyjoe

Posty: 18

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w przypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

mateo29

Posty: 24