Program do planowania czasu pracy

Program do planowania czasu pracy

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i poszukuję relacji ludzi, jakie mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

olboyyy

Posty: 19

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niesłychanie prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, jakie nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

jonek91

Posty: 16

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

migot

Posty: 24

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednakże, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, w szczególności panie kadrowe.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

jumbertus

Posty: 15

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest gdyż różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle znaczące dokumenty, czasem były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Max Pejnn

Posty: 15

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

witekunia

Posty: 12

 
Dużym udogodnieniem w ogromnych firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zaspokojony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane poprzez ciebie kluczowe dane.

Laleczka

Posty: 20

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Michaś

Posty: 19

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, iż od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

KHOT

Posty: 15