mieszkania na sprzedaż Warszawa, znacie ?

mieszkania na sprzedaż Warszawa, znacie ?

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

NBA-dresy

Posty: 1

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Kitas

Posty: 7

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odnaleźć coś w porządnej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle atrakcyjna.

Lupusx

Posty: 4

 
Trzeba bardzo lubić spore zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

udziec

Posty: 12

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

ćwirekk

Posty: 10

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odszukać na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie niesłychanie sporo. Bez względu na to czy ma to być drobne czy wielkie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Joe

Posty: 20

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

mniszekk

Posty: 5