skup złota bemowo, polecicie ?

skup złota bemowo, polecicie ?

Potrzebny lombard skupujący złoto na Bemowie, ale nie mogę nikogo znaleźć. Do kogo Wy chodzicie sprzedawać swoje złoto?

olidaks

Posty: 1

 
Akurat lombardów w Warszawie to jest bardzo dużo. Z tego, co wiem to bardzo dobrze żyją, bo jednak chętnych do zastawiania jest ogromna ilość. To, dlatego nie trzeba długo szukać żeby na kogoś udało się trafić.

TomekK

Posty: 12

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają niesłychanie idealne stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała niesłychanie dobrą cenę.

hammlot

Posty: 10

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał lepsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała swoje pierścionki, bowiem wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz faktycznie niezmiernie kosztowne.

ur-0004

Posty: 19

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, ale z tego, co wiem to chętnych jest dużo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, ale może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie potrzebuje korzystać z takich usług.

gruszk56

Posty: 3

 
Trzeba sobie zbadać ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeżeli ktoś tego złota ma dużo to tym bardziej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka zł różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, zatem trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to ciężkie, albowiem można to zrobić poprzez Internet.

GRUZION5

Posty: 16

 
Lombardy cały czas są popularne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

matek562

Posty: 11

 
Interesowałem się skupem złota w Warszawie i odnalazłem firmę https://lombardwroclawska.pl/skup-zlota, która wydaje mi się być najlepsza. Porównywałem różne stawki za gram złota i nikt inny tak wysokich nie miał. Według mnie należałoby z nimi współpracować.

Jasio234

Posty: 2

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

Marioleczka

Posty: 4

 
Trzeba sobie sprawdzić ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeśli ktoś tego złota ma dużo to tym bardziej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka złotych różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, dlatego trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to trudne, bo można to zrobić przez Internet.

WielkiBO

Posty: 9