salon urody w Krakowie, polecicie ?

salon urody w Krakowie, polecicie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak sporo, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Julian

Posty: 6

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

IwonkaMeee

Posty: 11

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Strzała

Posty: 5

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka faktycznie była w opłakanym stanie, natomiast pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście zapewniają pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

Marti

Posty: 6

 
Powiem tak, iż niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niefachowe osoby :(

beata77

Posty: 10

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

Namo

Posty: 17

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezwykle dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

tigra32

Posty: 11

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

tigra32

Posty: 6

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, albowiem podobno sprzęt musi być profesjonalny, żeby był efekt.

@_yyy111

Posty: 10